Paczka w Ruchu integracja z Woocommerce

Zintegruj sklep z systemem Paczka w Ruchu. 

Dlaczego warto wybrać Paczka w Ruchu

Zintegruj WooCommerce z systemem Paczka w Ruchu. Dzięki integracji nadasz przesyłkę za pomocą popularnych kiosków Ruchu!

Nadawanie przesyłek wprost ze sklepu

Możliwość nadawania paczek wprost ze swojego sklepu WooCommerce. Dzięki integracji możesz korzystać z usługi Paczki w Ruchu pozostając w swoim sklepie. Zdecydowanie bardziej oszczędza to twój cenny czas.

Bardzo tania metoda wysyłkowa

Atrakcyjne ceny przesyłek sprawiają, że możesz również zaproponować niską cenę wysyłki klientowi – to znacznie poprawia konwersję w sklepie. Istnieje również możliwość uzyskania indywidualnej oferty.

Wygodne zarządzanie przesyłkami

Możliwość nadawania paczek o wadze do 20 kg. Paczka w Ruchu umożliwia nadawanie przesyłek o wymiarach 20x30x50cm (Paczka Standardowa).

Obsługiwane usługi

Paczka standardowa, Paczka MINI. Możliwość nadawania i odbioru w 3600 punktów w całej Polsce. Kioski Ruchu znajdują się zarówno w dużych jak i małych miastach. Z pewnością w twojej okolicy znajduje się kiosk Ruchu. Sprawdź mapę punktów obsługujących Paczkę w Ruchu.

Dogodne godziny odbioru i nadania

Dogodne godziny odbioru i nadania: 6:00 – 20:00. Nadawanie i odbiór paczek odbywa się w godzinach pracy kiosków. Wymagane jest minimum formalności.

Statusy przesyłek

Możliwość automatycznej zmiany statusu zamówienia na “Zrealizowane” po nadaniu przesyłki oraz udostępnianie klientowi w mailu linku do śledzenia paczki.

Drukowanie etykiet

Drukowanie etykiet nadawczych z poziomu zamówienia i listy zamówień.

Śledzenie przesyłek

Śledzenie przesyłki z poziomu zamówienia oraz w mailu klienta i na stronie Moje konto.

Paczka w Ruchu integracja z Woocommerce

Zamów integrację, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze dzięki temu.

290 zł netto

Cena integracji wraz z wtyczką