Projektowanie i wdrożenie

Landing Page

Landing Page jest doskonałym narzędziem do zwiększania konwersji Twojego sklepu, strony internetowej. Stwórz Landing page, który zwiększy skuteczność reklam Facebook, Google, Email i innych kanałów.

STWÓRZ Z NAMI LANDING PAGE,
POROZMAWIAJMY O TWOIM PROJEKCIE

LANDING PAGE ZWIĘKSZY KONWERSJE
TWOJEGO SKLEPU, STRONY, PLATFORMY

ZAPROJEKTUJEMY I WDROŻYMY SKUTECZNY LANDING PAGE

Koncentrujemy się na dedykowanych dla promocji stronach docelowych. Dedykowane strony docelowe to samodzielne strony, które są przeznaczone do konkretnej kampanii marketingowej. Przez samodzielność rozumiemy, że nie ma powiązań z Twoją witryną, takich jak globalna nawigacja. W zasadzie działa sama, dostępna jest tylko z linku, który podajesz w treści marketingowej.

+71%

Zwiększony współczynnik konwersji

+1000

wdrożonych projektów

+87%

Zwiększony ruch w witrynie o

10 lat

doświadczenia

zaufali nam

Getin_Bank_Logo.png
webwave_logo.png
logo-100px.png
Mbank-logo.jpg
logo-kusmitea.png
findme_logo.png
CoerverGrawer.png
ING_logo.png

DLACZEGO WARTO 
STOSOWAĆ LANDING PAGE

3 NAJWAŻNIEJSZE CZYNNIKI

Aby odnieść sukces dzięki reklamom płatnym, potrzebujesz niestandardowej strony docelowej – landing page,  która pomoże Ci poprawić jakość potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż Twojej firmy. Współpracując z firmą zajmującą się projektowaniem stron docelowych – landing page, możesz pomóc swojej firmie w błyskawicznym zwiększeniu wyników reklam.

WIĘKSZA KONWERSJA

Landing Page jest doskonałym narzędziem, które zwiększa konwersje. Reklama kierowana bezpośrednio na Landing page, zamiast na stronę docelową zwiększa konwersje, co jestem celem każdej płatnej reklamy. Landing page pozwala na łatwiejszą i szybszą analizę działań. Dzięki temu bardzo szybko dowiesz się co należy poprawić, zmienić, aby reklama była skuteczniejsza bez ingerencji w stronę docelową. 

KONCETRACJA NA JEDNYM CELU

Celem landing page jest zapewnienie odbiorcom bardziej skoncentrowanego doświadczenia. Twoim celem jest nakłonienie ich do zakupu produktu lub skorzystania z usługi. Jeśli reklamujesz wiele produktów lub usług na swojej stronie docelowej, nie uzyskasz tak dobrych wyników.

Tworząc stronę docelową, wybierz produkt lub usługę, którą chcesz promować. To powinna być jedyna rzecz wymieniona na Twojej stronie docelowej.

TESTY A/B

Testy A/B strony docelowej są niezbędne, jeśli chcesz uzyskać konwersje. To jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy Twoja obecna strona docelowa jest najlepsza, jaką możesz zrobić.

Przeprowadzając testy A/B strony docelowej , możesz zobaczyć, która wersja strony docelowej zapewnia więcej kliknięć, lepsze konwersje i mniejszy współczynnik odrzuceń. Ponadto możesz kontynuować udoskonalanie stron docelowych w trakcie wielu testów.

To może brzmieć jak dużo pracy, ale ma kluczowe znaczenie dla konwersji. Potrzebujesz, aby każdy element układanki strony docelowej pasował do siebie i chcesz, aby te elementy współpracowały ze sobą, aby generować więcej potencjalnych klientów.

Opinie

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem wystawiamy faktury objęte 23% podatkiem Vat.

Czas realizacji wdrożenia platformy wraz z przygotowaniem projektu, to maksymalnie 14 dni. 

Tak, każda platforma, którą tworzymy ma 12 miesięczny okres gwarancji.

Oferujemy wsparcie techniczne po wdrożeniu landing page.

Tak. Każdy stworzony Landing Page platforma, który tworzymy dostosowuje się do używanego ekranu.

SPOTKAJMY SIĘ I POROZMAWIAJMY

Umów się na spotkanie online, na którym porozmawiamy o Twoim Landing Page. Omówimy wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Przedstawimy nasze dotychczasowe projekty, wyniki i jak wygląda z nami współpraca.