Mentoring

3-miesięczny Program Mentoringowy nie jest zwykłą kilkurazową konsultacją, czy kilkudniowym szkoleniem. Jest to wieloetapowy i wielopoziomowy program pełen zauważalnych zmian, wielu pytań, wątpliwości, ale przede wszystkim określenia tego co dla Ciebie ważne – obrania właściwej drogi do celu oraz dobrania odpowiednich narzędzi, które będą zgodne z Tobą, Twoją branżą i możliwościami rozwoju. Zauważysz efekty Twojej konsekwentnej pracy.

Na czym polega Program Mentoringowy?

Wspólnie określimy cele rozwoju Twojej marki, plan działań i spodziewane efekty, a przede wszystkim wytyczymy konkretne kroki, jakie trzeba będzie wykonać, aby do danego celu dojść. Co konkretnie na Ciebie czeka?

 • Zaplanujesz i wyznaczysz racjonalne cele, uwzględniając ewentualne przeszkody,
  a także możliwości – czasowe, budżetowe, wiedzę i umiejętności.
 • Marka firmy/marka osobista – wspólnie stworzymy strategię marki, która rozświetli Ci nie tylko grupę docelową, ale także sposób komunikacji i ujednolicenie formy przekazu,
 • Przygotujesz atrakcyjną, poprawną i wyróżniającą się wśród innych ofertę Twoich produktów i usług,
 • Sprawdzisz, czy Twoje ceny są na optymalnym poziomie i czy możesz je podnieść,
 • Celnie określisz Twoje grupy docelowe i poznasz sposoby pozyskiwania klientów.
 • Dowiesz się, jak komunikować się z klientami, jak stworzyć swój wizerunek w mediach społecznościowych.
 • Nauczysz się inwestować w swój biznes i jednocześnie budować dochód pasywny, poprzez możliwość wprowadzania nowych produktów,
 • Dowiesz się, jak być wrażliwy/ą, a jednocześnie asertywną w biznesie, ochronisz swoje nieprzekraczalne granice i poznasz wiele innych przydatnych umiejętności.

Jeśli jesteś otwarty/a na rozwój, masz poczucie misji tylko nie wiesz, jak poukładać wszystko od strony biznesowej, cenisz sobie szczerość i autentyczność, lubisz wyzwania, umiesz wymagać sam/a od siebie, poszukujesz „przyjaciółki/przyjaciela w drodze”, którą możesz złapać za rękę – nasza współpraca będzie świetnie się układać.

Jeśli zależy Ci na wdrożeniu strategii marketingowej:

– by uwolnić swój czas, którego nie da się odłożyć, skumulować by skorzystać z niego później
– by rozbudować swój biznes o sprzedaż online, która pozwoli pracować z każdego miejsca na ziemi i zarabiać w każdym momencie, nawet gdy Ty będziesz chora
– która będzie spójna z Tobą, Twoimi wartościami i wewnętrznym głosem
– byś mogła spokojnie decydować z kim i kiedy chcesz pracować
– bo brakuje Ci pomysłu na rozwój swojej firmy, czujesz, że stoisz w miejscu lub kręcisz się w kółko
– ponieważ znasz swój biznesowy cel, ale nie wiesz jakie dokładnie podjąć działania, aby go zrealizować
– bo masz wrażenie, że zrobiłeś już wszystko co mogłeś, a wyniki nadal Cię nie zadowalają
– bo poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, niebanalnych pomysłów i nie boisz się konstruktywnych uwag
– dlatego, że masz za dużo na głowie, czas ucieka Ci przez palce, bark skonkretyzowanego planu przytłacza Cię paraliżując i uniemożliwiając podejmowanie trafnych decyzji

To jeśli zrobiło Ci się aż ciepło na sercu, poczułaś, że rezonujesz z tym, oznacza to, że jesteś na dobrej drodze.

 1. Wyślij wiadomość/zgłoszenie
 2. Umówimy się na krótką rozmowę by omówić potrzeby i możliwości
 3. Podpiszemy umowę aby wszystko było czarno na białym
 4. Działamy, nie tracimy czasu

Ten Program może okazać się nie dla Ciebie, jeśli:

 1. Uważasz, że wykonamy całą pracę za Ciebie lub szukasz asystentki! Nie myśl, że poprowadzimy firmę za Ciebie. Nie poprowadzimy. Nasza rola to rola przewodnika. Nie powiemy Ci co masz widzieć, ale gdzie możesz patrzeć, gdzie i jak szukać…
 2. Nie wiesz, czego oczekujesz. Podejmując współpracę z nami już na początku należy ustalić Twoje oczekiwania, jeśli nie wiesz o co się starać – będzie trudno.
 3. Masz postawę – „Poczekam. Niech się odezwie.” Nie będziemy za Tobą ganiać i prosić o informację, odpowiedź, kolejne spotkanie. Jesteśmy dla Ciebie i to my czekamy na Twoje pytania. Zaangażuj się więc i weź sprawy w swoje ręce. Bo to wszystko ważne jest – powinno być ważne – dla Ciebie!
 4. Uważasz, że serce i dusza nie mają nic do gadania. Mocno czujemy i doświadczamy powiązania i spójności jacy jesteśmy. Słuchamy swojej intuicji i wierzymy, że wszystkie odpowiedzi mamy w sobie, musimy tylko dopuścić do głosu to, co zwykle zagłuszamy – serce i duszę.
 5. Nie chcesz zmian, nie umiesz przyjmować konstruktywnej krytyki, nie lubisz, gdy ktoś daje Ci wytyczne – co należy zrobić.

Może odnajdujesz siebie w powyższych opisać. Nie wyklucza to całkowicie naszej współpracy. Może okazać się jedynie, że pojawią się u Ciebie chwile wewnętrznego buntu lub braku sensu dalszych działań. Gdy przetrwasz ten kryzys, powstaniesz silniejszy/a. Jeśli jesteś na to świadomie gotowy/a, możemy zaczynać.

 

Pakiet I

1200 zł netto

miesięcznie / przez 3 msc.

Pakiet II

1900 zł netto

miesięcznie / przez 3 msc.