Wybrane Realizacje

Wykonaliśmy już ponad kilkaset projektów i wdrożeń, dzięki którym zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę w zakresie tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych i platform kursów online. Poznaj wybrane projekty jakie stworzyliśmy dla naszych klientów.

Platforma kursów online - Jogago.pl

JOGAGO

Platforma kursów online Jogago to dostęp do praktyki jogi 24h/7 dni w tygodniu. 

TheusLED

Strona internetowa firmy TheusLED, producenta oświetlenia LED

Platforma kursów online - So Emily

SO EMILY

Strona internetowa trenera personalnego i dietoterapeutki. Strona ta jest połączeniem strony intenetowej, sklepu internetowego oraz platformy kursów online.

Platforma kursów online - New Style Academy

NEW STYLE ACADEMY

Szkoła dla Osobistych Stylistek i Personal Shoper oferująca szkolenia stacjonarne i kursy online. 

SZKOŁA PIŁKARSKA
REALU MADRYT W POLSCE

Szkoła Piłkarska Realu Madryt w Polsce jest to projekt Fundacji Realu Madrytu skierowany do młodych zawodników oraz trenerów w Polsce. 

JAK BYĆ SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ

Jak być szczęśliwą kobietą to strona internetowa, blog, sklep internetowy Justyny Krawczyk Style Coach. Kierująca do kobiet chcących poczuć się piękną i pewną siebie.

WIOLA MOOWI

Wiola MOOWI to strona internetowa, blog, sklep internetowy zawierający informacje i rozwiązania dla przedsiębiorczych kobiet, które chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom.

Platfroma Natura Życia

Platforma Natura Życia to platforma z kursami online, na temat ziołolecznictwa i naturalnych sposobów radzenia sobie z dolegliwościami zdrowotnymi.

PSYCHOLOGIA KREATYWNA

Psychologia Kreatywna to strona internetowa, blog, sklep internetowy psycholog Klaudii Grzesiak. Psychologia Kreatywna w Jej wydaniu to twórcze życie, wielowymiarowe, interesujące. 

CLEAN UV GO

CLEAN UV GO to strona internetowa oferująca rozwiązania dla właścicieli firm, hoteli, restauracji oraz osób zarządzających obiektami użyteczności publicznej – biurowcami, szkołami, urzędami.

WEWNĘTRZNY ARCHITEKT

Wewnętrzny Architekt to strona internetowa typu Landing Page Kasi Hajdugi. 

Mind Performance LAB

Mind Performance Lab to strona internetowa projektu, który ma na celu stworzenie najlepszej z możliwych przestrzeni dla wzrostu zarówno jednostki, jak i całych grup. Przestrzeni umożliwiającej pogłębione rozumienie, praktykę i rozwój, które wspólnie prowadzą do pozytywnej transformacji dającej przewagę i pozwalającej skutecznie funkcjonować w intensywnie zmieniającej się rzeczywistości.

Odyssey

INFORMATYCZNO  SPRZĘTOWE NARZĘDZIE umożliwiające wskazanie lokalizacji, nadzór oraz monitorowanie dowolnej aparatury medycznej w danej jednostce służby zdrowia w czasie rzeczywistym. System daje mocne wsparcie dla procesów zarządzania, planowania, nadzorowania sprzętu medycznego przy minimalnym zaangażowaniu personelu medycznego.

DALWI

DALWI to sklep internetowy blogerki Agnieszki – Dalwi Szyje. Sklep oferuje min. naszyjniki w stylu boho. W ich realizacji wykorzystywane są produkty naturalnego pochodzenia.  

Platforma IPMEDIO

Platforma IPMEDIO, która oferuje kursy online, ebooki oraz sporą dawkę wiedzy udostępniając je bezpłatnie na blogu. Projekt ten ten zwiera zarówno stronę internetową, sklep i internetową, blog, jak również jest zintegrowany z platformą kursów online. 

FOTOGRAFIA NATALIA NOWAK

Fotografia Natalia Nowak oferująca profesjonalne sesje zdjęciowe: rodzinne, narzeczeńskie, ciążowe, indywidualne w domu lub plenerze.

RYTUAŁ ZDROWIA

Rytuał Zdrowia to strona internetowa typu landing page Joanny Brejnak, która zawiera system rezerwacji masaży. Masaże te kierowane są do wszystkich kobiet, które potrzebują usunąć blokady energetyczne i odzyskać harmonię w ciele.

WESELNA KOORDYNATORKA

Monika Ratkowska zarządza 4 markami, które stworzyła. Prowadzi dwa blogi artystyczno-biznesowy oraz z zakresu wellnes i rozwoju osobistego.

MAMMA I JA

MAMMA I JA to sklep internetowy polskiej marki, która oferuje ubrania szyte na miare dla mam i córek.

PHOTODRON

Photodron to zespół profesjonalistów świadczących usługi fotografii oraz filmowania przy użyciu profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych (UAV).

COERVER COACHING POLSKA

Szkoła Piłkarska Realu Madryt w Polsce jest to projekt Fundacji Realu Madrytu skierowany do młodych zawodników oraz trenerów w Polsce. 

Kurs Online
"Zostań Osobistą Stylistką"

Projekt i wdrożenie strony internetowej wraz sklepem online oraz systemem kursu online. Jest to kurs internetowy, który przygotowuję Stylistyki do zawodu. 

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Miejsce dedykowane jest przede wszystkim rejestratorkom medycznym i kierownikom rejestracji, jednak tematyka bloga jest także interesująca dla pielęgniarek, asystentek stomatologicznych, higienistek, opiekunów medycznych i innych pracowników służby zdrowia.

KASIA HAJDUGA

Kasia Hajduga trener mentalny, terapeutka, przewodnik w odkrywaniu siebie.

AKADEMIA DOBREGO PROJEKTU

Strona internetowa typu Landing Page, która promuje Kurs online “Realistyczna Wizualna”. Jest to kurs skierowany do architektów. Strona ta jest z integrowana z platformą kursów online. 

FIND ME

Serwis społecznościowy skupujący firmy i ich marki z wybranych branż i miast. Find Me również działa na rynkach zagranicznych. 

DAMANI

Sklep internetowy oferujący produkty dziecięce, działający na polskim rynku. 

LOVELAJF

Lovelajf.pl, to pełen uśmiechu i pozytywnej energii blog o życiu po swojem, o podróżach, rozwoju osobistym i lajfstyle. 

OFINEA

Wsparcie i doradztwo finansowe dla firm i osób fizycznych. 

REŻYSER MIKUĆ

Reżyser video klipów.

B&M PROFESSIONAL BRONZER

B&M Professional Bronzer, to strona internetowa połączona ze sklepem internetowym, która oferuje najwyższej jakości kosmetyki dla kulturystów. Marka ta działa na całym świecie, dlatego też strona/sklep jest dwujęzyczna. 

VILLA FORESTA

Nieruchomość inwestycyjna w Warszawie w dzielnicy Wawer, oferująca wysoki komfort mieszkaniowy na wielu płaszczyznach życia. 

HAPPY TOWER KRAKÓW

To urokliwe miejsce w sercu  Krakowa. Happy Tower Kraków Happy Tower dysponuje 75 miejscami noclegowymi w 24 nowych, klimatyzowanych apartamentach o wysokim standardzie. 

ZDROWIE I ENERGIA

KURS "REALISTYCZNA WIZUALIZACJA W CAD DECOR 3.0."

Platforma kursów online, która oferuję kurs internetowy dedykowany dla architektów.

BIEGI NA DZIELNICACH

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to impreza sportowa skierowana do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic.