Samodzielnie

WYDAJ KSIĄŻKĘ

Self Publishing – wydaj książkę samodzielnie, nie czekając na wydawcę i ceń swoją niezależność.

Usługi dla książki

Sprawdź jakie oferujemy usługi w ramach wydawania książki

Pakiet "Moja Książka"

Self-publishing to dla Ciebie świetne możliwości. Nie musisz polegać na agencie lub wydawcy. W self-publishingu sam możesz decydować o swojej książce – wydajesz ją, sprzedajesz, zarabiasz i sam ustalasz własne zasady. Pakiet „MOJA KSIĄŻKA”

Skład Książki

Zapełnimy strony książki Twoim tekstem tak, by wyglądał idealnie. Skład to przede wszystkim ułożenie tekstu, dobór marginesów, dobór czcionki, wielkości interlinii, dopasowanie tekstu z grafikami, czy zaprojektowanie pagin i przypisów.

Projekt Okładki

Ubierzemy treść Twojej książki w idealnie dobraną oprawę okładki. Ziścimy Twoją wizję lub zaprojektujemy ją od początku z zachowaniem spójności z tekstem, wplatając swoje kreatywne podejście.

Konsultacja

Dowiedz się jak sprzedać książkę zanim ją wydrukujesz. Jak rozpocząć własną kampanię sprzedażową i co będzie Ci potrzebne. Dowiedz się od czego zacząć oraz jaki wybrać papier do druku. Pamiętaj, nie ma głupich pytań…

Druk Książki

Pomożemy dobrać odpowiedni papier Twojej książki; skalkulujemy jak najlepszą cenę. Wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

Korekta i Redakcja Tekstu

Prześlij do nas tekst swojej książki, a specjaliści wyłapią wszystkie błędy, braki ogonków i kropek. Zredagują i wygładzą tekst tak by czytanie go było istną przyjemnością.

Strona internetowa

Realizując z nami wydanie swojej książki, otrzymasz GRATIS stronę internetową Twojej książki, dzięki czemu będziesz mógł promować ją w internecie i sprzedawać na własnych warunkach.

Audiobook

Nagraj swoją książkę i wydaj ją jako audiobook, dzięki temu dotrzesz do nowych czytelników. Twoją książkę przeczyta i nagra profesjonalny aktor. Zapewniamy jakość nagrań na najwyższym poziomie. 

Przykładowe realizacje

Poznaj wybrane realizacje, które zrealizowaliśmy

"Zdecydowałam się na wydanie książek samodzielnie, bo pragnęłam aby przekaz w nich zawarty był w 100% mój, by każda z czytelniczek poczuła dokładnie to, czym chciałam się podzielić.
Decydując się na wydanie książki z IPMEDIO wiedziałam, że będzie to możliwe, a wiedza i doświadczenie tych wspaniałych osób pozwoliła przejść przez cały proces realizacji z lekkością i uśmiechem”.

Justyna Krawczyk, właścicielka New Style Academy oraz Jak Być Szczęśliwą Kobietą

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Self-publishing to najbardziej elastyczna i najszybsza opcja wydania książki bez udziału w tym procesie wydawnictwa. Autor (self-publisher) jest wydawcą swojej książki – bierze czynny udział w procesie jej powstawania, oraz od niego zależy temat promocji i dystrybucji książki

Jeśli Twoja książka ma do 12 arkuszy wydawniczych tekstu (1 arkusz wydawniczy to 40.000 znaków ze spacjami) i wiesz czego chcesz 🙂 wówczas z naszą pomocą jesteś w stanie wydać książkę w dwa miesiące, a nawet szybciej.

Bardzo prosto i przyjemnie. 
1. Podpisujesz umowę. 
2. Przesyłasz niesformatowaną treść książki. 
3. Tekst poddawany jest korekcie i redakcji, a w tym samym czasie wykonywany jest projekt okładki. 
4. Otrzymujesz tekst do akceptacji oraz projekt okładki. 
5. Tekst po korekcie, redakcji i Twoich sugestiach poddany jest składaniu i łamaniu. 
6. Otrzymujesz złożony plik do wglądu, czytania i oceny. 
7. Dokonujemy ostatecznych poprawek. 
8. Plik przekazany jest do druku.

W międzyczasie, przed końcową realizacją okładki, pomagamy w nadaniu numeru ISBN.

Sklep Indywidualny jest to sklep projektowany od samego początku zgodnie z wytycznymi, które otrzymujemy. Czyli jest projektem, który wykonujmy od początku do końca zgodnie z Twoim życzeniem. 

Oczywiście, że możesz. Jednak aby otrzymać jak najbardziej okazyjne ceny – zalecamy do skorzystania z pełnego pakietu naszych usług: redakcja + korekta | skład + łamanie tekstu | projekt okładki | druk

Jeśli chcesz, aby Twoja książka dała się czytać i nie odstraszała czytelnika – to bezwzględnie tak. Pamiętaj, że to Ty jesteś jej autorem i książka świadczy także o Tobie.

Korektor i Redaktor wyłapią błędy ortograficzne, interpunkcyjne, stylistyczne, gramatyczne, składniowe. Tekst pozbędzie się powtórzeń oraz bardzo złożonych i niezrozumiałych zdań. Redaktor odniesie się także do układu i wyglądu tekstu, ważnego dla jego czytelności.

Tak, każda strona internetowa, którą tworzymy ma 12 miesięczny okres gwarancji.

ISBN to Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki (International Standard Book Number) – 13-cyfrowy indywidualny numer książki, nadawany przez Bibliotekę Narodową.

ISBN nie jest niezbędny, ale względów identyfikacyjnych i podatkowych – bez ISBN-u trudno zaistnieć publikacji na rynku księgarskim. ISBN umożliwia druk książki z 5% podatkiem VAT.

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem wystawiamy faktury objęte 23% podatkiem Vat.

KONSULTACJA WYDAWNICZA

Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące samodzielnego wydania książki

PAKIET "MOJA KSIĄŻKA"

Dowiedz się więcej o pakiecie MOJA KSIĄŻKA, który oferuje pełny zakres usług związany z samodzielnym wydaniem książki.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz jaki temat Cię interesuje i odpowiemy na wszystkie pytania