JESTEŚMY GOTOWI DO DZIAŁANIA

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI DŁUGOTERMINOWO

Pomożemy w Marketingu Twoich produktów i usług. Przygotujemy strategię działań i wdrożymy ją w życie, abyśmy wspólnie osiągali jak najlepsze rezultaty. Zadbamy o Twój sklep internetowy czy też platformę kursów online jak również stronę internetową.

W czym pomagamy?

zakres naszych działań

OBSŁUGA STRONY INTERNETOWEJ

Zajmiemy się dodawaniem zdjęć, treści, optymalizacją, zadbamy o jej szybkie działanie. Przygotujemy stronę i poprowadzimy ją tak aby była widoczna w internecie.

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Obsłużymy Twój sklep i zajmiemy się dodawaniem produktów, opisów, optymalizacją tak aby sklep działał sprawnie i szybko, a przede wszystkim skutecznie.

PROJEKTY GRAFICZNE

Przygotujemy wszystkie niezbędne projekty graficzne takie jak: ulotki banery, plakaty, wizytówki, grafiki do Social Media. Zadbamy o spójność identyfikacji wizualnej dzięki czemu Twoja marka będzie lepiej odbierana przez klientów.

REKLAMA META ADS, GOOGLE ADS

Ustawimy reklamę na Facebook’u, Instagramie, Google Ads i inne jakie tylko będziesz potrzebował. Będziemy nadzorować działania reklamy i na bieżąco informować o jej efektywności i skuteczności. 

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

W Twoim imieniu będziemy prowadzić profile społecznościowe. Wspólnie przygotujemy strategie, którą będziemy realizować. 

DORADZTWO I KONSULTING

Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, z której możesz korzystać bez ograniczeń w trakcie współpracy.

POZNAJ NAS

informacja o nas

Poznaj nas

krótka informacja

WIOLETA MALAWSKA

Zajmuję się komunikacją w social media, strategią działania, realizuję projekty graficzne na potrzeby kampanii reklamowych czy też social media. Konsultuję projekty, które potrzebują lepszego marketingu i lepszego designu.

MACIEJ BUKOWSKI

Zajmuje się strategią marketingową, planowaniem, wdrożeniem i nadzorem nad kampaniami marketingowymi.

Zarządzamy jak również aktywnie uczestniczymy w prowadzeniu projektów dla naszych klientów. Mamy już spore doświadczenie ponieważ działamy w różnych branżach od 16 lat. 

Dlaczego warto

z nami współpracować

JAKOŚĆ

Dbamy o jakoś wykonywanej pracy zarówno od strony technicznej jak również kreatywnej. Przykładamy dużą wagę do detali wizualnych i wszystkich szczegółów w każdym elemencie naszej pracy. Nie akceptujemy przeciętności i dróg na skróty. 

OSZCZĘDNOŚĆ FINANSOWA

Współpracując z nami zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu, które musiałbyś przeznaczyć na rekrutacje, jak również na nietrafione zatrudnienie. Rozliczasz się na podstawie jednej faktury, nie musisz tracić środków i czasu na rozliczanie pracowników. 

DOŚWIADCZENIE

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, pracy projektowej i kreatywnej. Codziennie mamy nowe wyzwania dzięki, którym nieustannie zdobywamy nową wiedzę, doświadczenie. Praca z klientami z różnych branż pozwala na szersze spojrzenie i na wdrażanie szybszych i lepszych rozwiązań.

ZESPÓŁ ZAMIAST JEDNEGO PRACOWNIKA

W cenie jednego dobrego pracownika otrzymujesz nasz zespół. Oszczędzasz mnóstwo czasu i pieniędzy. Sprawdzasz realizacje zadań, nie musisz poświęcać czas na zarządzanie zespołem i poszczególnymi zadaniami. 

TERMINOWOŚĆ

Dzięki dobremu planowaniu projektów i zadań jesteśmy terminowi we wszystkich działaniach. Monitorujemy na bieżąco wszystkie zadania dzięki czemu szybko reagujemy na wszystkie ewentualne niespodziewane sytuacje. Przykładamy dużą uwagę do wypracowania jak najlepszej komunikacji z klientem i wewnątrz zespołu, bo jest ona kluczowa aby zachować terminy realizacji. 

PRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁANIA

Wykorzystujemy narzędzia do zarządzania projektami i zadaniami tak aby wszystko było w jednym programie. Pozwala to na czytelność komunikacji ponieważ widzisz na bieżąco jakie zadania są realizowane, co jest następnym krokiem. Program pozwala każdemu kto jest wyznaczony do projektu dodawać komentarze, opinie, dodawać załączniki itp. 

WYBRANE WSPÓŁPRACE

poznaj naszych partnerów
Mbank-logo.jpg
ING_logo.png
Getin_Bank_Logo.png
logo_glowne_fc.jpg
logo-kusmitea.png
interseroch.png
findme_logo.png
logo-ofinea.png
logo-100px.png
Logo-premiera-ksiazki.png
CoerverGrawer.png
BM.png
logo-retina.png
webwave_logo.png
Logo-FRM-CC.png
logovf.png
nunmi2.png
iRobot_Logo_Green_CMYK_Print.jpg

Skontaktuj się z nami

i zacznij współprace

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz jaki temat Cię interesuje i odpowiemy na wszystkie pytania