Image is not available
Image is not available
Self publishing
Slider
IPMEDIO Agencja Kreatywna

To jest ten moment

Wydaj z nami swoją książkę – poczuj jej zapach, niech zaszeleszczą jej kartki.
Spełnij swe marzenie oraz zacznij zarabiać, a my zajmiemy się całą resztą.

To jest ten czas, kiedy Twoja książka nie musi być już plikiem zapisanym na dysku komputera lub stosem kartek w szufladzie. Wydaj z nami swoją książkę – zajmiemy się korektą, składem, projektem, drukiem – nawet od 1 sztuki.

Co robimy

Korekta i Redakcja tekstu

Projekt okładki

Skład tekstu

Druk i Promocja

KOREKTA I REDAKCJA TEKSTU

Prześlij do nas tekst swojej książki, a specjaliści wyłapią wszystkie błędy, braki ogonków i kropek. Zredagują i wygładzą tekst tak by czytanie go było istną przyjemnością.

PROJEKT OKŁADKI

Ubierzemy treść Twojej książki w idealnie dobraną oprawę okładki. Ziścimy Twoją wizję lub zaprojektujemy ją od początku z zachowaniem spójności z tekstem, wplatając swoje kreatywne podejście.

SKŁAD KSIĄŻKI

Zapełnimy strony książki Twoim tekstem tak, by wyglądał idealnie. Skład to przede wszystkim ułożenie tekstu, dobór marginesów, dobór czcionki, wielkości interlinii, dopasowanie tekstu z grafikami, czy zaprojektowanie pagin i przypisów.

DRUK I PROMOCJA

Pomożemy dobrać odpowiedni papier Twojej książki; skalkulujemy jak najlepszą cenę; wesprzemy w kampanii sprzedażowej oraz promocyjnej zanim książka się pojawi. Selfpublishing daje Ci niczym nieograniczone możliwości by cieszyć się swoją książką i na niej zarabiać.

IPMEDIO Agencja Kreatywna

Jak wygląda współpraca

Przestajesz zwlekać, bo to jest ten odpowiedni czas i wybierasz jedną z dwóch opcji współpracy:

  • Finansujesz wydanie swojej książki sam - napisz do nas o wycenienie usług.
  • Wybierasz nas jako Partnera i tworzymy książkę wspólnie - Prześlij do nas informacje odnośnie siebie jako autora oraz tematyki książki, planowaną ilość stron książki, pomysł na nią. Przybliż nam informacje dot. grupy docelowej odbiorców, swój pomysł na dotarcie do czytelnika - wówczas będziemy mogli określić dalsze kroki współpracy. Istnieje możliwość, że wydasz książkę przy minimalnym nakładzie finansowym lub zupełnie bez kosztowo.

WYBRANE REALIZACJE

Copyright IPMEDIO