Audiobook

NAGRAJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Twoja książka wydana jako Audiobook to dotarcie do nowych czytelników. Zadbaj o nich i nagraj swoją książkę.

TWOJĄ KSIĄŻKĘ CZYTA ZNANY AKTOR

Twoją książkę przeczyta i nagra profesjonalny aktor. Współpracujemy wyłącznie z dyplomowanymi aktorami. Baza głosów znanych aktorów stale się powiększa.

PROFESJONALNE STUDIO NAGRAŃ

Nagrywania realizowane są w studiach Teatru Polskiego Radia, które nadają się do tego idealnie. Zapewniamy jakość nagrań na najwyższym poziomie. Słuchacz Twojego audiobook’a będzie z przyjemnością słuchał Twojej książki.

WDROŻENIE DO SPRZEDAŻY

Audiobook przygotowywany jest do wdrożenia na platformy sprzedażowe. Następnie pomagamy we wszystkich kwestiach technicznych  związanych z wdrożeniem jak również pod względem prawnym.

REDAKCJA TEKSTU

Przed przystąpieniem do nagrań audiobooków wykonywana jest redakcja tekstu. Polega to na dokładnym przejrzeniu tekstu i przygotowaniu go tak, aby nadawał się do czytania. Nie wszystko to, co czytamy oczami nadaje się do przeczytania w formie audiobooka.

FRAGMENT KSIĄŻKI:

TYTUŁ: Pies Baskerville’ów.
Dziwne przygody Sherlocka Holmesa.

OBADA: Sherlock Holmes – KAMIL KULA
Doktor Watson – PAWEŁ CIOŁKOSZ
Jakub Mortimer – RAFAŁ MOHR
Sir Henryk Baskerville – GRZEGORZ KWIECIEŃ

POSŁUCHAJ:

00:00
00:00
  • No title 00:00

KOSZT INWESTYCJI:

Koszt inwestycji jest uzależniony od wielu czynników takich jak: wybór aktora, ilość tekstu Twojej książki, długość nagrania i zależna jest także od nakładu pracy dotyczącego przygotowywania tekstu do czytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prześlij nam swoje pytania i informacje o Twojej książce. Odpowiemy na wszystkie zadane pytania oraz przedstawimy wycenę nagrania Audiobook’a.