Audiobook

NAGRAJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Twoja książka wydana jako Audiobook to dotarcie do nowych czytelników. Zadbaj o nich i nagraj swoją książkę.

TWOJĄ KSIĄŻKĘ CZYTA ZNANY AKTOR

Twoją książkę przeczyta i nagra profesjonalny aktor. Współpracujemy wyłącznie z dyplomowanymi aktorami. Baza głosów znanych aktorów stale się powiększa.

PROFESJONALNE STUDIO NAGRAŃ

Nagrywania realizowane są w studiach Teatru Polskiego Radia, które nadają się do tego idealnie. Zapewniamy jakość nagrań na najwyższym poziomie. Słuchacz Twojego audiobook’a będzie z przyjemnością słuchał Twojej książki.

WDROŻENIE DO SPRZEDAŻY

Audiobook przygotowywany jest do wdrożenia na platformy sprzedażowe. Następnie pomagamy we wszystkich kwestiach technicznych  związanych z wdrożeniem jak również pod względem prawnym.

REDAKCJA TEKSTU

Przed przystąpieniem do nagrań audiobooków wykonywana jest redakcja tekstu. Polega to na dokładnym przejrzeniu tekstu i przygotowaniu go tak, aby nadawał się do czytania. Nie wszystko to, co czytamy oczami nadaje się do przeczytania w formie audiobooka.

FRAGMENT KSIĄŻKI:

TYTUŁ: Pies Baskerville’ów.
Dziwne przygody Sherlocka Holmesa.

OBADA: Sherlock Holmes – KAMIL KULA
Doktor Watson – PAWEŁ CIOŁKOSZ
Jakub Mortimer – RAFAŁ MOHR
Sir Henryk Baskerville – GRZEGORZ KWIECIEŃ

POSŁUCHAJ:

KOSZT INWESTYCJI:

Koszt inwestycji jest uzależniony od wielu czynników takich jak: wybór aktora, ilość tekstu Twojej książki, długość nagrania i zależna jest także od nakładu pracy dotyczącego przygotowywania tekstu do czytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prześlij nam swoje pytania i informacje o Twojej książce. Odpowiemy na wszystkie zadane pytania oraz przedstawimy wycenę nagrania Audiobook’a.

Copyright IPMEDIO

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.